Porady prawne

Zapraszam do umówienia się na poradę prawną do siedziby mojej Kancelarii w Bielsku-Białej, przy ul. T. Sixta 5, lok. 315 (III piętro).

Jak to działa?

1. Skontaktuj się ze mną

Napisz: jolanta@jwp-kancelaria.pl
Zadzwoń: +48 694 628 466

2. Sprawdź skrzynkę pocztową

W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz ode mnie wiadomość e-mail z potwierdzeniem terminu spotkania w Kancelarii oraz podstawowymi pytaniami o Twoją sprawę, dzięki którym będę mogła jak najlepiej przygotować się do spotkania z Tobą. Otrzymasz również informację o cenie porady prawnej.

3. Przygotuj się do spotkania

Przed spotkaniem :

  • uporządkuj stan faktyczny swojej sprawy,
  • przygotuj i usystematyzuj dokumenty, które posiadasz w sprawie i zabierz je ze sobą na spotkanie; jeśli masz taką możliwość, wykonaj skany lub zdjęcia tych dokumentów – dzięki temu łatwiej mi będzie się z nimi zapoznać, a tym samym udzielić Ci rzetelnej porady,
  • zastanów się (a najlepiej zapisz), jakie informacje powinnam od Ciebie otrzymać, aby przeanalizować Twoją sprawę w wyczerpujący sposób.

W trosce o nasze bezpieczeństwo oraz zdrowie, oferuję również możliwość skorzystania z porady prawnej on-line. Dbając o Twój komfort, spotkania przeprowadzam za pośrednictwem Zoom lub Skype (do uzgodnienia) – platform zapewniających bezpieczeństwo i poufność danych.

Jak to działa?

1. Skontaktuj się ze mną

Napisz: jolanta@jwp-kancelaria.pl
Zadzwoń: +48 694 628 466

2. Sprawdź skrzynkę pocztową

W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz ode mnie wiadomość e-mail z potwierdzeniem terminu spotkania on-line oraz podstawowymi pytaniami o Twoją sprawę, dzięki którym będę mogła jak najlepiej przygotować się do spotkania z Tobą. Otrzymasz również informację o cenie porady prawnej wraz numerem konta, na który należy uiścić wynagrodzenie za poradę oraz instrukcję, jak prawidłowo zalogować się na platformę Zoom lub Skype.

3. Przygotuj się do spotkania

Przed spotkaniem:

  • uporządkuj stan faktyczny swojej sprawy,
  • przygotuj i usystematyzuj dokumenty, które posiadasz w sprawie; jeśli masz taką możliwość, wykonaj skany lub zdjęcia tych dokumentów – dzięki temu łatwiej mi będzie się z nimi zapoznać, a tym samym udzielić Ci rzetelnej porady,
  • zastanów się (a najlepiej zapisz), jakie informacje powinnam od Ciebie otrzymać, aby przeanalizować Twoją sprawę w wyczerpujący sposób.

4. Zaloguj się na platformę

Przed terminem spotkania spójrz na przesłaną przeze mnie w wiadomości e-mail instrukcję odnośnie logowania się na Zoom lub Skype. Będę na Ciebie czekać w uzgodnionym terminie spotkania.

 W sprawach, w których nie istnieje konieczność spotkania (indywidualnego lub on-line), a stan faktyczny sprawy można opisać w krótkiej wiadomości, oferuję również usługę udzielenia porady prawnej e-mailowej.

1. Prześlij za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na adres e-mail: jolanta@jwp-kancelaria.pl wiadomość z opisem swojego problemu prawnego oraz pytaniami, na które oczekujesz odpowiedzi. Jeśli posiadasz dokumenty w sprawie, do wiadomości dołącz ich zdjęcia lub skany.

2. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz ode mnie wiadomość zwrotną z wyceną porady prawnej oraz numerem konta, na który należy uiścić wynagrodzenie za poradę. W wiadomości mogą znaleźć się również dodatkowe pytania o Twoją sprawę, dzięki którym będę mogła udzielić Ci rzetelnej porady.

3. Po zaakceptowaniu wyceny i uiszczeniu wynagrodzenia, w terminie kilku dni otrzymasz na swój adres e-mail treść porady prawnej. Oczywiście, w razie pytań co do treści porady, służę Ci pomocą.