RADCA PRAWNY JOLANTA WYKRĘT-PAWELEC

Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z wynikiem celującym. W latach 2016-2018 odbyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Po odbyciu aplikacji i zdaniu egzaminu zawodowego otrzymałam tytuł radcy prawnego.

Zostałam radcą prawnym, bo szukanie rozwiązań i pomaganie ludziom to moja pasja. Zanim założyłam własną kancelarię, pracowałam jako prawnik w Kancelarii Radców Prawnych w Andrychowie oraz w Kancelarii Adwokackiej w Bielsku-Białej. W tym czasie miałam możliwość zdobycia cennego doświadczenia potrzebnego do wykonywania zawodu radcy prawnego. Reprezentowałam Klientów w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, w tym w sprawach dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, rentowych oraz o zadośćuczynienie, jak również z zakresu prawa gospodarczego i administracyjnego.

Obecnie w swojej pracy zawodowej pomagam przede wszystkim w rozwiązywaniu problemów prawnych związanych z nabywaniem praw majątkowych (spadków) po zmarłych krewnych, ale nie tylko. Pomagam również w uregulowaniu stanu prawnego nieruchomości, prowadząc sprawy o zniesienie współwłasności nieruchomości, stwierdzenie zasiedzenia czy o ustanowienie wszelkiego rodzaju służebności na drodze cywilnoprawnej lub sądowej.  Na moją pomoc możesz liczyć również w innych sprawach cywilnych m.in. o odszkodowanie, zadośćuczynienie, o zapłatę, jak również w sprawach administracyjnych.

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i wierzę, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Kancelarię prowadzę w Bielsku-Białej, jednakże nie oznacza to, że moja aktywność zawodowa ogranicza się tylko do tego miasta. Dzięki Internetowi i możliwościom, jakie on daje, mogę pomagać Klientom nawet jeśli mieszkają w innych częściach Polski. Co więcej – konsultacje w Twojej sprawie prawdopodobnie będą możliwe nawet jeśli mieszkasz poza granicami Polski.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii oraz do współpracy.